Pcsupport.cz
HST.cz HST.en HST.de

HST Obchodní komora Švýcarsko-Česká republika ve spolupráci se společností PwC Česká republika Vás srdečně zvou na akci Game of Threats.

 

Datum: 21. února 2018, 9.00 – 11.30 h


Místo: PwC Česká republika, Hvězdova 2c, Praha 4


Dokáže se Vaše společnost bránit kybernetickému útoku? Přijďte to zjistit na Game of Threats. Akce dává účastníkům semináře příležitost seznámit se s praktickou ukázkou simulace kybernetického útoku a obrany a poslouží ke zvýšení povědomí o principech a trendech v kybernetické bezpečnosti.


PwC vyvinula interaktivní simulaci kybernetického útoku a obrany, pojmenovanou Game of Threats™ (zkráceně GoT). Už samotný název hry – parafrázující známý politicko-válečný seriál Hra o Trůny – naznačuje, že o překvapení v průběhu interaktivní simulace není nouze a hráči bránící svou fiktivní firmu před kybernetickým útokem budou muset reagovat na nečekané situace a vybírat řešení, která nemusí každému vyhovovat.

 

Hra je vysoce interaktivní, účastníci při ní využívají tabletů, herních karet, sledují společné dashboardy a zároveň i průběh hry na obrazovce svého týmu. Maximální počet účastníků je nastaven na 16. Každý účastník má možnost aktivně se podílet na všech rozhodnutích svého týmu, vyjádřit svůj názor, být vyslyšen. I to je totiž trend, který kopíruje dnešní organizační uspořádání společností. Rostoucí komplexita informačních systémů a technologií efektivně znemožňuje, aby o celém IT ekosystému dokázal rozhodovat jediný člověk, a obrana před skutečnými kybernetickými útoky se tak stává týmovou prací i zodpovědností.

 

Co se s GoT naučíte:

  • Přijmout rychlá a správná rozhodnutí s minimálním množstvím vstupních informací.
  • Principy ochrany firemních hodnot, reputace a důvěry zákazníků v kontextu kybernetické bezpečnosti.
  • Díky nabytým znalostem si snáze představíte, jak hackeři přemýšlí a co více – využijete nabyté znalosti v praxi.


Lektor: Ing. Michal Čábela

 

Registrace:
Registrujte se, prosím, nejpozději do 14. února na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Poplatek:
Členové HST: 350 Kč + příslušná sazba DPH
Nečlenové: 650 Kč + příslušná sazba DPH (platba proběhne na fakturu).
Při registraci uveďte, prosím, fakturační údaje vč. IČ/DIČ, na které má být faktura vystavena.

 

Akce bude probíhat v českém jazyce

 

 

Partner akce:

Game of Threats partner

 

 

 

 

 

 

 

Partneři / Partners

partner seclogo partner seclogo partner seclogo partner seclogo partner koalice SPCR LOGO VERTICAL CZ RGB 280x226 Sear czech logo

 

loga partneri 280x226 slunce 280x226 roska 280x226 Kudyznudy.cz - tipy na výlet

 

 

 

 

 

 

Menu