Pcsupport.cz
HST.cz HST.en HST.de

HST Obchodní komora Švýcarsko – Česká republika využila přátelské nabídky Francouzsko – české obchodní komory a přidala se tak k letnímu tréninku v pétanque na písčitém hřišti před Letenským zámečkem. Trénink proběhl pod vedením Petra Fuksy z organizace Pétanque pro vás.

 

 

 

loga komor

Na úvod tréninku Petr Fuksa zopakoval základní pravidla pétanque a také zmínil možnost. Následovala rozcvička, protože pétanque je opravdu sport, a zápasy tříčlenných družstev do 7 bodů. Na závěr večera se všichni účastníci utkali v soutěži o přiblížení se ke košonku (cochonnet). Vítězi byla Lucie Navarová ze společnosti Pas à Pas a Jaroslav Mück, host Prague Cateringu.

Kdo by se chtěl dale vzdělávát, může se připojit k tréninku FČOK, který se uskuteční v pondělí 21. srpna. Sezóna vyvrcholí ve čtvrtek 31. srpna největším amatérským turnajem v pétanque, který Francouzsko-česká obchodní komora pořádá v zahradách Trojského zámku ji po čtrnácté.

 

 Fotky z akce si můžete prohlédnout zde.

 

 

 

 

 

 

 

 

Partneři / Partners

partner seclogo partner seclogo partner seclogo partner seclogo partner koalice SPCR LOGO VERTICAL CZ RGB 280x226 Sear czech logo

 

loga partneri 280x226 slunce 280x226 roska 280x226 Kudyznudy.cz - tipy na výlet

 

 

 

 

 

 

Menu